Солодкі патрони «Красненські бандерики» - для бійців ЗСУ

Дата: 25.03.2023 17:20

Фото без описуУ Красненській громаді п’ять місяців волонтери спільно з активними мешканцями селища займаються виготовленням енергетичних батончиків, які мають попит серед військовослужбовців на передовій, адже вони калорійні й дають багато енергії. Загалом вже виготовлено близько 10 тисяч енергетичних батончиків. У складі таких солодощів горіхи, родзинки та інші сухофрукти.

Фото без описуЗа словами секретаря ради Світлани Дідух, процес реалізації виготовлення енергетичних батончиків для ЗСУ в Красненській громаді розпочався з фінансової підтримки Українська освітня платформа в рамках проєкту «Активна церква в громаді».

Втілюють проєкт представники Парафії Рівноапостольної Княгині Ольги в смт.Красне-2, БФ «Новий шлях до змін» та БФ «Українська Нескорена Нація» спільно з небайдужими мешканцями. Хтось фінансового допомагає, хтось продукти приносить, а хтось займається процесом виготовлення. Загалом, кожен робить свій фронт роботи для допомоги ЗСУ.

Фото без описуСолодким патронам дали назву «Красненські бандерики». Їх уже скуштували не один військовослужбовець на передовій, хлопці просять ще, адже вони поживні та сприяють роботі шлунково-кишковому тракту, бо на фронті бувають різні проблеми медичного характеру.

У волонтерському цеху робота продовжує «кипіти»: люди не втомлюються допомагати.