ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 27.03.2023 12:35

Відповідно до рішення Красненської селищної ради №729 від 10 лютого 2022 року розпочато розроблення проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Свенціцького в смт.Красне Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області  .

Мета розроблення: впорядкування території і визначення необхідної площі земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Основні техніко-економічні показники: площа в межах детального планування            орієнтовно  - 4,23 га.

Замовник містобудівної документації: Красненська селищна рада.

Розробник містобудівної документації: ТзОВ «Містоплан».

Детально ознайомитись із проектом можна шляхом особистого звернення у Красненську селищну раду за адресою: смт. Красне, вул.Івана Франка 2а. Тел. (03264) 2-23-42, 2-22-92.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться у формі надання письмових зауважень і пропозицій. Прийом та розгляд зауважень і пропозицій по даному проекту проводитимуться у приміщенні Красненської селищної ради з опублікування протягом 30 календарних днів. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються