Благодійна допомога для КНП «Красненська міська лікарня»

Дата: 05.04.2023 17:51

Фото без описуВнесок благодійників у підтримці нашого медичного закладу є неоціненим. Особливо у цей непростий час. Наша лікарня отримала потрібні медикаменти.

Ця передача благодійної допомоги стала можливою завдяки Благодійному фонду Мальтійська служба допомоги за сприянням депутата Львівської обласної ради Доскіч Юрій та його помічника Андрія Побурко.

«Благодійна допомога є надзвичайно важливою для пацієнтів і медичного персоналу лікарні. Щиро дякуємо людям, які не втомлюються творити добро і зичимо доброго здоров`я всім», - зазначив селищний голова Роман Фурда.

Фото без описуЯк розповів т.в.о. керівника КНП «Красненська міська лікарня» Микола Колачинський, отримані медикаменти будуть розподілені між амбулаторіями та ФАПами населених пунктів Красненської ТГ. Серед медикаментів – препарати Периндоприл, Новамоксин, Дифлюкан, Симбікорт, Анацин та інші.