Відбулися майстер-класи із декорування вербових гілок та оздоблення великодніх яєць

Дата: 05.04.2023 20:12

Фото без описуВербна неділя вже близько, тому до неї активно починають готуватися. Наприклад, сьогодні в приміщенні КЗ "Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора" наші невтомні працівниці-трудівниці провели для дітей майстер-клас із декорування вербових гілок.

Кожен учасник заходу підходив творчо, з любов’ю і натхненням, оздоблюючи вербу різноманітними прикрасами: травами, сухоцвітами, елементами декору. Для учасників заходу бібліотека провела народознавчу мандрівку, де діти дізналися історію свята, традиції, чому Вербна неділя називається саме так, цілющі властивості верби і що не можна робити у цей день.

Фото без описуА вчора, відбувся майстер-клас: "Оздоблення Великоднього яйця в техніці декупаж". Працівниці книгозбірні підготували цікаву презентацію про декупаж писанок, а також допомагали дітям безпосередньо у декоруванні писанок. Учасників гуртка зацікавила ця незвична техніка оздоблення, адже цей спосіб дуже цікавий і доволі простий.

Діти отримали позитивні емоції від майстер-класу, адже їхні писанки будуть красуватимуться у Красненському Великодньому саду.