У Красненській ТГ сплели пасхальний кошик Перемоги

Дата: 09.04.2023 18:59

Фото без описуВже незабаром святкуватимемо один із улюблений релігійних свят – Великдень. Підготовка до свята – це важлива частина української традиції та культури. Тож, працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради вирішили подарувати частинку тепла і духу українських традицій нашим мешканцям та тим, хто захищає нас на фронті.

Сьогодні, у місцевому парку, що біля залізничного вокзалу, у селищі Красне, працівниці культури Красненської ТГ спільно, можна сказати, з майстром з лозоплетіння Павлом Леськівим, сплели великодній кошик Перемоги.

Фото без описуКошик починали плести з основи, так як дно – найміцніше місце, його робили з великих гілок. Також в основу вплітали прутики.

– Потрібно, щоб лоза була довга, тоненька і не мала ніяких сучків. Треба мати силу в руках, щоб плести кошик, тим паче такий заввишки, – зізнається директор КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради Оксана Кушинська. – Але ми всі спільно з допомогою пана Павла Леськіва створили справжній передсвятковий арт-об’єкт. І назвали його – кошик Перемоги, який вселятиме віру у нашу найшвидшу Перемогу, яку важкою ціною виборюють наші захисники та захисниці на фронті.

Величезний великодній кошик вже привертає увагу малюків, які поспішають сфотографуватись біля нього.

Поки йшов процес плетіння пасхального кошика вихованці гуртка з с.Андріївка продавали власноруч виготовлені роботи, збираючи кошти для підтримки ЗСУ.

Також різноманітні майстер-класи , виставка робіт художнього гуртка «Палітра», смачний попкорн, ярмарка відбувались в приміщенні Центру культури і дозвілля.

Варто зазначити, що наступного тижня у місцевому парку планують поставити ще декілька арт-об`єктів: писанки та фотозону.