У селі Задвір’я збудують спортивний майданчик зі штучним (трав’яним) покриттям

Дата: 10.04.2023 08:07

Фото без описуЦьогоріч у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує Управління молоді та спорту Львівської ОДА під керівництвом голови ОДА/ОВА Максим Козицький, заплановано облаштувати спортивний майданчик зі штучним (трав’яним) покриттям у селі Задвір’я.

Відповідне розпорядження №210/0/5/-23ВА від 07.04.2023 року у п’ятницю, 7 квітня, підписав голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Фото без описуНа реалізацію будівництва спортивного майданчика з обласного бюджету буде виділено 900 тис грн.

«Дякуючи голові Львівської ОВА Максиму Козицькому та начальнику управління молоді та спорту ОДА Роману Хім'яку, ми зможемо побудувати якісний та сучасний майданчик для місцевої молоді, який зможе забезпечувати розвиток спорту та можливість молоді на здорове дозвілля», - зазначив селищний голова Роман Фурда.

Добра звістка надійшла у свято Благовіщення, в день коли в місцевій школі відбувався Перший шаховий турнір. Тому селищний голова Роман Фурда спільно з директором школи Антіном Максимівим відразу оглянули територію, яка б слугувала для розміщення спортивного майданчика зі штучним (трав’яним) покриттям.