Виконком розглянув важливі питання

Дата: 13.04.2023 20:06

Фото без описуСьогодні 13 квітня відбулось оперативне засідання виконавчого комітету селищної ради на якому розглянуто термінові питання, а саме:

Надали висновки органу опіки та піклування – виконавчого комітету Красненської селищної ради про встановлення порядку побачень бабці з малолітнім онуком та про доцільність позбавлення батьківських прав;

Оскільки уже з понеділка 17 квітня весь електронний документообіг у Красненській селищній раді буде здійснюватись у системі СЕВ ОВВ «МЕГАПОЛІС» з метою захисту інформації, що надається на електронних носіях (враховуючи воєнний стан), прийнято рішення «Про затвердження Порядку роботи в системі електронного документообігу Красненської селищної ради та її виконавчих органів.

Надали дозвіл для встановлення циркового намету для проведення вистав цирку-шапіто «Wonderland» 21 квітня 2023 року (один день), в смт.Красне по вул.Івана Франка (біля супермаркету «Рукавичка»). Організатору забезпечити: створення необхідних умов для відвідувачів із дотриманням карантинних вимог, норм техніки безпеки, охорони життя і здоров'я громадян, дотримання заходів безпеки в умовах воєнного стану, дотримання громадського порядку, утримання території в належному санітарному стані згідно з Правилами благоустрою території, після проведення заходів упорядкувати територію, на якій було розміщено цирк шапіто та прибрати рекламну продукцію, розміщену на території громади, укласти договір на вивезення твердих побутових відходів з Красненським селищним комунальним підприємством, розміщення циркового намету погодити з Відділенням поліції №2 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області (м.Буськ, вул.Київська, 3).

Відповідальність за технічну та пожежну безпеку своїх об’єктів, безпеку, збереження життя і здоров'я відвідувачів несе ФОП Довгай Сергій Олександрович.