Садили ліс, наближаючи перемогу
Навіть під час воєнного стану зберігаємо робочий ритм, працюючи в посиленому режимі, зокрема над лісовідновленням. Днями працівники Красненської селищної ради взяли участь у посадці лісових культур, що організувало керівництво Буського ДЛП ЛГП «Галсільліс».
Усі спільно провели посадку модрини, ялини, сосни та дубу. Таким чином зробили нашу країну зеленішою, даючи їй свіже повітря. Віримо, що вона буде міцніти, як посаджені дерева.
- Навіть війна не стала перепоною на шляху до втілення екологічної ініціативи, - каже селищний голова Роман Фурда. - Ми продовжуємо висаджувати ліс, піклуватися про довкілля та дбати про гідне майбутнє нашої країни. Дякую за хорошу організацію директору підприємства Ігорю Гаркоту та всім лісівникам, які в сучасних умовах виконують завдання військового характеру, а водночас наближають переможне мирне життя, створюючи кращі умови для збереження та захисту «зелених легень» планети.