Красненська ТГ вступила в Асоціацію «Енергоефективні міста України»

Дата: 11.05.2023 19:34

Фото без описуСьогодні під час проведення Загальних зборів Асоціації «Енергоефективні міста України» одноголосно було прийнято рішення про вступ Красненської ТГ до Асоціації.

Із рук Президента АЕМУ Юрія Фомічева селищний голова Роман Фурда отримав пам’ятну плакетку щодо членства в АЕМУ.

За словами Романа Фурди, вся діяльність Асоціації спрямована на те, щоб допомогти громадам впроваджувати систему управління енергією, розробити план дій для реалізації енергетичної політики тощо. Тому попереду активна співпраця з АЕМУ, співпраця з донорськими структурами та міжнародними організаціями в розробці та реалізації проектів з підвищення енергоефективності та розвитку громади.

Зазначимо, що Асоціація «Енергоефективні міста України» створена у 2007 році. Нині вона об’єднує понад 90 українських міст та громад з усіх регіонів України. У свою чергу, АЕМУ є колективним членом двох європейських асоціацій органів місцевого самоврядування – «Energy Cities» і «Climate Alliance» та єдиною національною структурою підтримки Угоди Мерів в Україні.