Живим коридором та навколішки зустріли Героя

Дата: 14.05.2023 14:08

Фото без описуСьогодні до рідної домівки привезли загиблого Захисника України Грицайчука Олега Вікторовича, мешканця с.Балучин.

Живим коридором, зі схиленими головами, квітами та прапорами зустрічали загиблого Героя. На дорогу, якою їхав востаннє Олег, вийшли небайдужі мешканці Красненської громади.

Вічний спокій душі та слава воїну, який віддав життя за волю та незалежність України!

Парастас відбудеться сьогодні об 20:00 год. Церемонія поховання розпочнеться завтра об 11:00 год. біля дому Захисника у с.Балучин, вул.Головна, 40.

Громадо! Не забуваймо, завдяки кому ми сьогодні живемо. Гідно проведемо в останню путь загиблого Захисника України!