Продовжуємо допомагати ЗСУ
Дата: 16.05.2023 16:31
Кількість переглядів: 138
Наші невтомні бджілки КЗ "Центр культури і дозвілля" Красненської селищної ради та КЗ "Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора" на великодньому благодійному фестивалі "Христос Воскрес - Воскрене Україна" в смт.Красне завдяки небайдужим людям, гостям та учасникам фестивалю за підтримки селищного голови Романа Фурди та відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської ТГ, зібрали 32 тис. грн та ще 5 тис. 11 грн. офірували працівники бібліотек та Народних домів.
Спільними зусиллями придбали зарядну станцію для наших захисникіа, які дають нам змогу жити і спати в своїх домівках.