Допомога для освітянських закладів від наших партнерів

Дата: 17.05.2023 14:00

Наша співпраця з Асоціація Місцевих Рад "Ради Львівщини", яку очолює виконавчий директор Данило Сороковий, дає свої результати.

Завдяки їхньому підписаному Меморандуму з Українською освітньою платформою, що є партнером UNICEF Ukraine, наші освітянські заклади продовжують отримувати допомогу.

Цього разу для закладів освіти нам передали різні канцтовари: канцелярські набори, олівці, фломастери, папір, ножиці, папки тощо. Отриману допомогу буде розподілено між закладами освіти, які цього потребують.

Селищний голова Роман Фурда подякував за співпрацю Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», його виконавчому директору Данилу Сороковому та Українській освітній платформі за підтримку, допомогу та сприяння у розвитку освіти на території Красненської громади.

Нагадаємо, що минулого року, за підтримки цієї Асоціації, Красненська ТГ отримала 11 боксів із спортивним інвентарем для навчальних закладів освіти та ДЮСШ «Авангард».