У школах Красненської ТГ здійснено заміну старих вікон та дверей

Дата: 02.06.2023 11:27

Фото без описуУ п’ятьох шкіл та одної бібліотеки, за сприяння селищного голови Романа Фурди, проведено заходи з енергозбереження, що дозволяють знизити витрати на опалення узимку.

Проблема заміни старих дерев’яних дверей та вікон завжди була актуальна, адже в холодну пору року у кабінетах температура не завжди відповідала нормі. Тому для того, щоб школярам та відвідувачам бібліотеки було значно комфортніше спільними зусиллями селищної ради та відділу освіти, культури розвитку туризму, молоді та спорту (т.в.о.начальника Олена Ільницька) проведено відповідні роботи у Бортківській філії ЗЗСО І-ІІ ст., Задвір’янському ОЗЗСО І-ІІІ ст., Петричівській філії ЗЗСО І-ІІ ст., Красненському ЗЗСО №2 І-ІІІ ст., Сторонибабському ЗЗСО І-ІІІ ст., та у бібліотеці с.Бортків.

«Для нас важливо, щоб кожен заклад освіти отримав піклування і тому пріоритетом є не тільки виділення коштів на заробітні плати вчителям, а й на сучасне переоснащення шкіл, - каже селищний голова Роман Фурда. – Завдяки заміні у школах дверей на вікон можемо говорити про успішну реалізацію заходів, спрямованих на енергоефективність. Крім шкіл, поступово розпочали заміну вікон та дверей у закладах культури, тому вже вдалось замінити двері у бібліотеці с.Бортків».