Вітаю зі святом Трійці!

Дата: 04.06.2023 10:40

Дорога громадо!

Фото без описуВід щирого серця вітаю вас з прекрасним та величним християнським святом Святої Трійці!

У ці важкі для усіх нас часи, коли наша держава веде запеклий бій з жорстоким ворогом за свободу та мир на власній землі, велике свято Трійці має особливе значення як символ початку нового життя, натхнення робити великі справи заради майбутнього.

З кожним днем зростає наша упевненість в тому, що Україна з Божою допомогою переможе російського агресора і почне відбудову. Це буде нова сторінка в історії Української Держави, яка всьому світові показала приклад національного єднання, мужності, патріотизму.

🕊️Хай Господь зішле на нашу Україну мир та спокій! Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами, вірою та впевненістю у щасливе майбуття під мирним небом України!

Слава Україні! Героям Слава!

/Роман ФУРДА, селищний голова/