ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 05.06.2023 10:11

1. Проект детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Загородня в с.Задвір’я Золочівського району Львівської області.

Земельна ділянка, передбачається для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Красненська селищна рада.

Розробник ДПТ – ТзОВ «Інститут геоінформаційних ситем».

1. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення в друкованих засобах масової інформації до 23.06.2023 р.;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: krasne-otg@ukr.net.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

26.06.2023 року на 11:00 год. в приміщенні Красненської селищної ради Львівської області (Львівська обл., Золочівський район, смт. Красне, вул. Івана Франка, буд. 2а).

г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Красненська селищна рада (Львівська обл., Золочівський район, смт. Красне, вул. Івана Франка, буд. 2а).

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Красненська селищна рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.