У селі Полтва розпочали відновлення вуличного освітлення

Дата: 21.06.2023 21:27

Фото без описуПонад 20 років освітлення вулиць у селі залишалося багаторічною мрією мешканців. Однак з утворенням громади та з ініціативи селищного голови Романа Фурди, процес відновлення запустився, адже вуличне освітлення у селі – це безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві.

Днями працівники Красненського комунального підприємства у селі розпочали відповідні роботи. Сьогодні хід виконання проінспектував селищний голова Роман Фурда.

Фото без описуНаразі для мережі вуличного освітлення села здійснюється прокладка повітряних ліній електропостачання з використанням СІП-проводу, а далі проводитимуться монтажні роботи.

Як зазначає селищний голова Роман Фурда, роботи виконуються за кошти місцевого бюджету. Передбачається у селі прокладання нової повітряної мережі вуличного освітлення та встановлення сучасних ліхтарів.

Варто відзначити, що до відновлення вуличного освітлення долучились місцеві мешканці, які за зібрані кошти закупили понад 10 нових бетонних стовпів.

Фото без описуВідновлення комунальники проводитимуть впродовж двох місяців.