Горе прийшло у ще одну родину

Дата: 30.06.2023 11:13

Фото без описуНа фронті загинув Володимир Богданович КОБИЛЮХ, 1993 року народження, мешканець с.Скнилів (Красненська ТГ).

Володимир був призваний на військову службу по мобілізації 15 вересня 2022 року Золочівським РТЦК та СП, вірний військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконувавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 23 червня 2023 року поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області, внаслідок стрілецького бою.

Служив навідником 2 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової бригади 1 десантно-штурмового батальйону військової частини.

Мужній захисник, добра і чуйна людина. Він був справжнім чоловіком до останнього подиху.

Красненська громада втратила ще одного Героя, який віддав найцінніше за свою родину, рідну Україну найцінніше, що має людина — своє життя.

Висловлюємо щирі співчуття усім рідним загиблого захисника.

Слава Герою!