Волонтери Бущини стали лауреатами у конкурсі «Благодійна Львівщина-2023»

Дата: 28.06.2023 09:55

Фото без описуБлагодійні організації та волонтери Красненської ТГ отримали відзнаки за участь у конкурсі, який заснувала Всеукраїнська благодійна організація "Асоціація благодійників України".

27 червня, у Львові відбулося нагородження переможців конкурсу «Благодійна Львівщина-2023». Приємно, що серед лауреатів конкурсу були волонтерські організації та волонтери Красненської ТГ, зокрема БФ «Українська нескорена нація», БФ «Новий шлях до змін», волонтерки громади, які також дотичні до Буської волонтерської кухні, волонтерка Марія Бужович з смт.Красне.

Фото без описуДякуємо нашим постійним волонтерським організаціям за партнерство, підтримку та розбудову нашої країни🇺🇦

Вітаємо з відзнаками!