Чемпіонат з футболу у світлу пам`ять Петра Дроздовського

Дата: 02.07.2023 18:53

Фото без описуЗа ініціативи активних футболістів ФК «Сокіл» та голові Федерації футболу Золочівського району Степану Вольському, на місцевому стадіоні села Андріївка, відбувся Чемпіонат Красненської ТГ з футболу пам’яті Петра Дроздовського – місцевого фельдшера, що завжди приходив на допомогу та віддав багато років життя футболу в селі.

Участь у змаганнях взяли чотири футбольні команди: смт.Красне, с.Андріївка, с.Задвір’я та с.Куткір.

Привітати учасників та переможців завітали син і донька Петра Дроздовського, секретар виконавчого комітету Красненської селищної ради Богдан Глова, депутати і любителі футболу Роман Башко, Роман Форошівський та активні вболівальники.

У вирішальному поєдинку між ФК «Сокіл» (с.Андріївка) та ФК смт.Красне – перемогу здобула ФК «Сокіл» (с.Андріївка), в якій грали внуки Петра Дроздовського.

Розпочалось офіційне нагородження з виконання Гімну України та вшанування хвилиною мовчання пам’яті Петра Дроздовського.

Голова Федерації футболу Золочівського району Степан Вольський запросив до слова секретаря виконавчого комітету Красненської селищної ради Богдана Глову.

«Ми вшанували достойну людину, яка любила футбол, з яким минулого скликання мав за честь працювати у районні раді, ініціативну людину, депутат багатьох скликань різних рівнів. Хотілось, щоб людина жила і далі працювала для громади…», - висловився Богдан Глова, подякувавши ініціаторам та учасникам змагання і побажавши усім мирного неба над головою.

Присутній син Петра Дроздовського Андрій також подякував організаторам та гравцям за проведену гру в пам`ять про батька.

А далі відбулось офіційне нагородження. Отже, за результатами змагань:

3 місце - ФК «Рейнджерс» (с.Куткір);

2 місце – ФК «Красне» (смт.Красне);

Володарем кубку стала ФК «Сокіл» (с.Андріївка).

Кращим воротарем відзначено гравця ФК «Рейнджерс» (с.Куткір) Володимира МИСАКА;

Кращим гравцем відзначено онука Петра Дроздовського, гравця ФК «Сокіл» (с.Андріївка) Володимира ШЕЛІПІНСЬКОГО.

Після нагородження делегація поклала квіти до могили Петра Дроздовського та помолилась за його душу.

Нагадаємо, Петро Дроздовський помер 4 січня 2023 року у віці 64 роки. Пропрацював фельдшером 45 років.

Більше фотографій на нашій Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/krasnetg