Нове дорожнє покриття по вулиці Залізнична

Дата: 07.07.2023 12:52

Фото без описуНа етапі завершення капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Залізнична, що у селищі Красне. Хід виконання сьогодні проінспектував селищний голова Роман Фурда.

Загалом протяжність дороги, яка ремонтується – до 300 метрів. Роботи виконує ТзОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65». Вартість капітального ремонту складає 3 млн. грн., з них 2 млн.грн. – кошти з бюджету селищної ради завдяки платникам податків, ще 1 млн. грн. – це кошти ПрАТ «Красненський КХП», які по даній вулиці мають свої виробничі потужності.

Фото без описуЯк зазначає селищний голова Роман Фурда, ремонтувати дороги під час війни не просто. Обмеження по проплатам, відсутність кваліфікованих працівників (чимало призвано на військову службу) і, головне - відсутність коштів у бюджетах через війну. Постійно триває пошук і залучення усіх ресурсів, зокрема активно ведеться робота з платниками податків, щоб були кошти не лише на функціонування громади, а й на розвиток. Дякуючи нашим платникам податків ми можемо спрямувати кошти на підтримку наших військових і розвивати громаду – ремонтуючи дороги, школи, садочки, підтримувати благоустрій та будувати сучасний ЦНАП.