Чорна звістка…

Дата: 11.07.2023 12:24

Фото без описуПід час виконання бойового завдання загинув захисник України, наш земляк з с.Задвір’я 25-річний ПЕТРИШИН Василь Михайлович.

Старший солдат, кулеметник (бронеавтомобіля) 3-го взводу розвідки спеціального призначення роти розвідки спеціального призначення військової частини Нацгвардії України, загинув 8 липня під час артилерійського обстрілу біля н.п.Мала Токмачка Запоріжської області.

Висловлюємо щирі співчуття родині, всім близьким, всіх, хто знав його і шанував. Страшна і непоправна втрата.

Низький уклін за патріотизм, за відданість Україні, за сміливість, за захист України і всіх нас.

Вічна і світла пам'ять Захиснику України!

Про дату зустрічі Воїна на рідній землі та церемонії прощання будемо інформувати окремими повідомлення.