Красненська громада попрощалась з новітнім Героєм Василем Петришиним

Дата: 12.07.2023 18:49

Фото без описуВ цей день кортеж Героя зустрічали на колінах, з українськими прапорами та невимовною тугою у серці найрідніших, побратимів, всіх небайдужих мешканців.

Плакали рідні та всі, кому важко пережити цю страшну втрату, коли захисника проводжали від рідної домівки.

З військовими почестями тіло Героя віддали землі на місцевому кладовищі у с.Задвір'я.

З любов'ю, трепетом і молитвою дякуємо сьогодні кожному захиснику, який охороняє нас, наші землі, родини, щоб сюди не потрапив клятий ворог.

Василь вирішив, що буде там, де найнебезпечніше. Низький уклін йому за подвиг, дякуємо родині, що виховали такого Героя. Завдяки нашим сучасним мученикам, їх кров'ю сьогодні будується Україна!