Триває капітальний ремонт комунальної дороги по вул.Над Лугом у смт.Красне

Дата: 21.07.2023 17:47

Фото без описуВже декілька днів техніка підрядної організації ТзОВ» Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» активно працює по вулиці Над Лугом у селищі Красне. Тут укладають новий асфальт.

На місці ремонтних робіт побував селищний голова Роман Фурда та депутат селищної ради Євген Ярема. Обидвоє поспілкувались з представниками підрядної організації, які розповіли про перебіг робіт.

Фото без опису«Ми як громада працюємо над можливістю покращити стан доріг, які роками не оновлювалися, проте умови воєнного стану вносять свої корективи, - каже селищний голова Роман Фурда. - Тому важливим аспектом роботи є пошук варіантів виконання робіт, та можливість їх профінансувати. Попередньо вже зроблені декілька доріг у громаді, попереду – ремонт дороги у с.Андріївка. Тому дякую платникам податків, за чиї кошти ми можемо допомагати постійно і військовим, і громаді».

Фото без описуЗагальна протяжність робіт по дорозі складає 1,1 км.

Шляховики обіцяють укласти новий асфальт до кінця цього тижня.