Селищний голова Роман Фурда взяв участь в роботі Конгресу місцевих та регіональних влад

Дата: 30.07.2023 17:06

Фото без описуСьогодні у приміщенні Золочівської РВА за допомогою відеоконференцзв'язку під головуванням Президента України Володимира Зеленського в режимі онлайн відбулась зустріч з головами громад Золочівщини.

Під час заходу було обговорено актуальні питання місцевого самоврядування, зокрема щодо планування в контексті стратегічного бачення, ефективного залучення громади, підтримки української армії та відбудови країни.