Цифрові навички для людей елегантного віку

Дата: 09.08.2023 11:03

Фото без описуВ приміщенні Красненської книгозбірні відбувся пізнавальний захід "Цифрові навички для людей елегантного віку".

У теперішньому часі неможливо жити без електронної пошти, смартфона чи послуг онлайн. Навчитися цим користуватися ніколи не пізно.

КЗ "Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора" презентувала освітній серіал, який розроблено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта, за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за фінансування уряду Швеції "Базові цифрові навички для людей елегантного віку". Завдяки якому гості навчилися шукати в інтернеті інформацію, перевіряти її, замовляти ліки додому, поповнювати рахунок на телефоні та багато іншого.

Фото без описуПрацівники книгозбірні розповіли про оновлення платформи. Наголосили на появі окремих освітніх серіалів, які можуть зацікавити людей елегантного віку та стати в нагоді при пошуку нової роботи.

Учасники отримали сертифікати про успішне проходження освітнього серіалу Базові цифрові навички для людей елегантного віку та отримали 0,1 кредиту ЄКТС.

Вірте в себе, у вас усе вийде! Цифровізація в дії для всіх і кожного!