Встановлено хрест

Дата: 11.08.2023 12:38

Фото без описуНа місці демонтованого пам’ятника радянському воїну, де залишаються поховання, що у селищі Красне, встановлено хрест.

Тепер тут за участю священнослужителів та громади молитимуться за загиблих у Другій Світовій війні.

Хрест та оновлений постамент за власний кошт виготовив та встановив місцевий підприємець Володимир Степаник. За що йому щира подяка.

Натомість працівники комунального підприємства провели роботи з благоустрою території: позбулися від аварійних дерев, розчистили територію від сміття, гілля та кущів.

Зазначимо, що в рамках ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки, на підставі рішення виконавчого комітету Красненської селищної ради №401 від 28.09.2022 року 13 січня 2023 року працівниками комунального підприємства з небайдужими мешканцями було проведено демонтаж радянського пам’ятника по вул.Грушевського. Усі поховання залишились.