Ще одна болюча втрата у Красненській ТГ

Дата: 14.08.2023 19:34

Фото без описуВ боях за Україну загинув гранатометник 1 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 6 аеромобільної роти 2 аеромобільного батальйону, мешканець с.Безброди - КЛИМКІН Сергій Романович, 10.01.1988 р.н.

Вірний захисник України боронив Україну до останнього свого подиху, показавши стійкість, мужність та відданість своїй Батьківщині.

Загинув 10 серпня під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Сєверодонецького району Луганської області.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким, друзям та побратимам з приводу смерті загиблого Героя. У цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Про дату і час поховання повідомимо додатково.