Наші серця огортає смуток

Дата: 14.08.2023 18:35

Фото без описуСьогодні Красненська громада знову прощалася з Героєм. Провели в останню дорогу Віктора Куцького, мешканця с.Утішків, який трагічно загинув.

Він був турботливим і люблячим батьком, чоловіком, вірним сином України. А ще – чудовим другом, порядною, спокійною, працьовитою і доброзичливою людиною.

З перших днів війни боронив від загарбників рідну землю і кожного з нас. Його смерть – велика втрата для дружини, дітей, внуків та всієї родини. І ніякі слова не вгамують цей великий біль.

Фото без описуМи не можемо повернути до життя Героїв. Нам залишається тільки берегти пам'ять про захисників та шанувати їхні героїчні вчинки.

Сумуємо та розділяємо гірку втрату разом із рідними. Прийміть щирі співчуття. Хай душа нашого Героя знайде спокій. Вічна пам'ять!