Дата: 23.08.2023 12:11

На виконання рішення Красненської селищної ради від 17 серпня 2023 року №1094 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області «Красненська міська лікарня» Красненська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області «Красненська міська лікарня»,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок).

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

• представники органу управління;
  • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії просимо подавати у організаційний відділ забезпечення роботи ради, постійних комісій та оприлюднення Красненської селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення на вебсайті селищної ради за адресою: вул. І.Франка, 2а, смт.Красне Золочівського району Львівської області.

Контактний телефон 0978649746 – Марія

електронна адреса krasne-otg@ukr.net