День пам'яті захисників і захисниць України

Дата: 29.08.2023 08:55

Фото без описуСьогодні Україна вшановує пам'ять захисників і захисниць, які віддали свої життя, відстоюючи її суверенітет, територіальну цілісність у сучасній російсько-українській війні.

Це день обрано не випадково - це нагадування про Іловайську трагедію, що сталася цього дня у 2014 році.

Жителі Красненської громади пам’ятають кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.

Починаючи з 2014 року наша громада втратила 22 Героїв: КОЛТУН Володимир, ШМИГЕЛЬСЬКИЙ Віталій, ПРИСТУПА Андрій; РУДИК Ігор; ГРИГОР’ЄВ Роман; КОРОЛЯК Роман; ОЛІЙНИК Андрій; СИЛІВАКІН Олександр; СОЛОТВА Юрій; ВОРОНОВСЬКИЙ Степан; МИКИТЮК Василь; СОЛОТВА Петро; ГРИЦАЙЧУК Олег; КУЧЕР Віталій; КОБИЛЮХ Володимир; ПЕТРИШИН Василь; ПЕЛЮХ Роман; ПАСТЕРНАК Андрій; КУЦЬКИЙ Віктор; КЛИМКІН Сергій; КУЗИК Олександр; КОРСАК Петро.

Їхні імена вкарбувалися в історію України.

Ми пам'ятаємо та пишаємося кожним!

Герої не вмирають...

Вічна пам’ять Героям!