У Красненській ТГ провели загальнотериторіальний велопробіг "Ціна свободи", присвячений пам’яті Героїв, які загинули за волю і незалежність України

Дата: 29.08.2023 17:42

Фото без описуУчасть у заході взяли керівництво та працівники селищної ради, працівники культури, освіти, бібліотекарі, небайдужа молодь та громадськість.

Сьогодні у День пам'яті захисників України відбувся велопробіг по населених пунктах Красненської ТГ. Під час здійснення маршруту на могилах та пам’ятних місцях загиблих воїнів було відправлено панахиду за загиблими Героями та запалено свічки.

Фото без описуНаші загиблі воїни – це не просто статистика чи імена, викарбувані на камені. Кожен із них – це близька та дорога людина... Їх з нетерпінням чекали вдома, у них були власні плани та мрії. Вони поклали своє життя, щоб кожен із нас міг жити у країні, де панує мир, свобода, де права людини - понад усе. Тож наша місія – вистояти і перемогти, щоб разом побудувати сильне та успішне суспільство, яке вони хотіли бачити.

Наші захисники назавжди залишаться для нас взірцем безмежної любові до рідної землі, відданності, готовності встояти за власні переконання та здатності долати будь-які складнощі.

Герої не вмирають. Бережімо пам'ять про них кожен у своєму серці!

Ми продовжуємо боротися за цінності, заради яких вони віддали свої життя!