Щодо зустрічі представників Львівської ВА із сім’ями загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, сім’ями полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, військовослужбовцями та ветеранами війни

Дата: 04.09.2023 16:05

Фото без описуУ четвер, 14 вересня 2023 року, відбудеться зустріч представників Львівської військової державної адміністрації, голови Золочівської районної військової адміністрації та керівників/представників установ та організацій Золочівського району з:

✅членами сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України;

✅членами сімей зниклих безвісти та полонених військовослужбовців;

✅особами з інвалідністю внаслідок російсько-української війни;

✅військовослужбовцями (або членами їх сімей) які отримали поранення, контузію чи у яких виникли питання щодо оформлення лікарських документів та інші юридичні питання.

Початок зустрічі об 11.00 в приміщенні Золочівського районного народного дому, який знаходиться за адресою: м.Золочів, вул. В.Чорновола, 1.

Доїзд вищезазначених категорій осіб, які проживають на території Красненської територіальної громади буде здійснено селищною радою.

Виїзд автобуса об 09.30 год. з автостанції «Красне» (біля залізничного вокзалу).

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном 093-746-22-53 – Роман, 093-398-40-92 – Оксана або у відділі соціального захисту населення Красненської селищної ради за адресою: вул.І.Франка, 2а, смт.Красне.