У навчальних закладах Красненської громади пролунав перший дзвоник

Дата: 01.09.2023 18:15

Фото без опису1 вересня у 13 закладах освіти Красненської територіальної громади за парти сіли 1972 учні, з них 143 першокласники.

На урочистих лінійках, перш за все, згадували тих, завдяки кому ми не втратили нашої свободи та незалежності – наших захисників. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх Героїв, які поклали на полі бою життя.

З гордістю і вдячністю – воїнів, які нині тримають фронт.

Відрадно, що окремі з них, перебуваючи вдома у відпустках, відвідали святкові заходи у рідних навчальних закладах.

День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.