Красненська ТГ долучилась до щорічного патріотичного велопробігу

Дата: 10.09.2023 15:51

Фото без описуСьогодні десятки надбужанців з нагоди Дня фізичної культури та спорту, а також пам’яті славетного земляка Василя Кука, під державними прапорами, не залежно від віку та стилю катання, проїхались населеними пунктами Буської та Красненської громад для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя, безпеки та порозуміння з водіями на дорогах.

Участь у заході взяли більше десятки велосипедистів різного віку з національною символікою, представники влади, громадськості, пластуни, вчителі фізвиховання, спортсмени та інші.

Фото без описуЗокрема, на своїх двоколісних транспортних засобах проїхались селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступник голови Андрій Лащук, депутати Андрій Нестерович, Анатолій Мандій, Євген Ярема.

Щорічно захід відбувається населеними пунктами за маршрутом: Буськ – Гумнисько – Сторонибаби – Красне – Буськ.

Велопробіг був присвячений відзначенню Дня фізичної культури і спорту та вшанування 16-ї річниці з дня смерті останнього Головнокомандувача УПА Василя Кука.