З професійним святом, наші рятувальники!

Дата: 17.09.2023 09:51

Фото без описуВітаємо рятувальників 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну охорону Красненської ТГ з Днем рятівника!

Ви постійно ризикуєте собою, щоб визволити інших з біди. Для вас немає нічого неможливого. Ви – наші Герої без зброї. Сильні духом люди, котрі з честю забезпечують надійний захист від вогню, стихії чи іншого лиха. Велике дякуємо за надважливу працю!

Відзначимо, що селищна рада постійно підтримує місцеву пожежну охорону, що розташовується у с.Бортків. Нещодавно їм передали два пожежні автомобілі від партнерів з Німеччини та забезпечили рятувальників комплектами одягу.

Бажаємо усім рятувальникам сил, наснаги і міцного здоров’я, сімейного благополуччя та підтримки рідних, вдячності і поваги від людей.

Хай буде якомога менше тривожних викликів!  Хай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь оберігає вас від усіх негараздів