До Красненської громади завітали волонтери із Великої Британії

Дата: 19.09.2023 10:00

Фото без описуУ селище Красне завітали волонтери відомих організацій Великої Британії «Hope and help together», «Noxaiduk» та «Uk help for Ukraine».

Під час зустрічі з селищним головою Романом Фурдою, волонтери розповіли про свою діяльність, яку ведуть з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну та обговорили питання допомоги нашим українським захисникам.

Наші закордонні друзі висловили слова підтримки українському народу та запевнили у подальшій допомозі нашій країні та громаді.

Зазначимо, що волонтери цих організацій постійно допомогають Красненській громаді з медикаментами, які передаємо нашим бійцям на передову та пацієнтам паліативного відділення лікарні. Співпраця з волонтерами продовжується.

Селищний голова Роман Фурда подякував волонтерам за їхню волонтерську місію і запевним, що спільними зусиллями можна зробити багато корисних і добрих справ.

Дякуємо нашим друзям за підтримку та допомогу! І завжди раді їх бачити в гостях!