З Днем дошкілля та Днем позашкілля

Дата: 24.09.2023 10:35

Фото без описуДва професійних свята - Всеукраїнський День дошкілля та День позашкілля традиційно відзначаються наприкінці вересня. У цьому році осінь особливо тепла і сонячна, що дуже підходить професії вихователів, дошкільних працівників, педагогам-позашкільникам – світлим, добрим, щирим людям, які присвятили своє життя дітям, у серцях яких живе любов до Дитини.

Діти - наше майбутнє, ми маємо піклуватися про них, дбати про становлення кожного як особистості. Показувати власним прикладом, що все у житті - можливо. Варто лише мріяти і діяти. Вірити у себе та в дива!

Ви - ті, хто плекає покоління юних українців.

Висловлюю щиру вдячність вам, шановні працівники закладів дошкільної та позашкільної освіти Красненської громади, за вашу відданість своїй професії, за розвиток, навчання та виховання дітей.

Щиро бажаю професійних успіхів, удачі у всіх починаннях, відмінного здоров’я і радості від роботи, любові ваших вихованців, поваги наших батьків та рідних!

Хай у ваших родинах панує злагода, в серцях – любов, а в душах – спокій і затишок! Хай небо над нашими головами буде мирним, а всі діти – щасливими і усміхненими. Всім скорішої омріяної Перемоги!🇺🇦

/З повагою,

селищний голова Роман ФУРДА/