У с.Полоничі розпочався процес модернізації вуличного освітлення

Дата: 26.09.2023 18:29

Фото без описуВідсутність вуличного освітлення довгі роки для мешканців села Полоничі є болючою темою, особливо в осінньо-зимовий час. Зараз люди радіють, що це питання почалось вирішуватись. Попереду - дуже великий об'єм роботи, та, головне, проблема зрушилася з мертвої точки.

Роботи проводяться зусиллями працівників Красненського комунального підприємства, які раніше були залучені до модернізації вуличного освітлення у селі Полтва.

Із ходом розпочатих робіт ознайомився селищний голова Роман Фурда та староста старостинського округу Едуард Марціняк.

Наразі працівниками здійснюється прокладка нової повітряної мережі вуличного освітлення.

Фото без описуЗа словами селищного голови Романа Фурди, не дивлячись на всі негаразди, які несе нам російська збройна агресія, громада продовжує підтримувати життєдіяльність комунальної сфери, модернізувати та розширювати мережу вуличного освітлення, адже від цього залежатиме комфорт, безпека та якість життя у подальшому.