Красненська ТГ долучилася до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2023

Дата: 27.10.2023 15:30

Фото без описуДень української писемності та мови щороку супроводжується різноманітними тематичними заходами, що мають на меті нагадати українцям у всьому світі про важливість рідної мови. Починаючи з цього року, це свято відзначають 27 жовтня.

Цьогоріч жителі нашої громади традиційно долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Серед учасників мовного флешмобу — учні закладів освіти, бібліотекарі, працівники культури, педагоги.

Фото без описуДиктант під назвою «Дороги України» перервав буденну рутину, об’єднавши і дорослих, і малих навколо спільного дійства.