Спортивні досягнення

Дата: 01.11.2023 09:20

Фото без опису26-29 жовтня 2023р. в с.Андріївка відбувся перший тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу старшої вікової категорії 2009 р.н. та молодших.

В змаганнях прийняли участь 18 команд дівчат та 22 команди юнаків. Від Львівської області виступали команди, які посіли наступні місця:

Дівчата:

4 місце - ДЮСШ Авангард с.Андріївка-ОДЮСШ Тернопіль (Колєннікова Діана м.Жовква, Дідух Діана с.Андріївка, Грицишин Наталія м.Тернопіль, Николишин Ангеліна м.Тернопіль, Головко Анастасія м.Львів) тренери команди Дідух В.І. та Шацький М.М.

6 місце - КЗ ЛОР ЛОДЮСШ м.Львів-ДЮСШ №1 м.Львів (Гнатів Яна м.Рава-Руська, Гаврилюк Юліанна м.Рава-Руська, Староста Олена м.Рава-Руська, Фомберг Марта м.Львів). Тренери команди Васильків Б.А. та Прокопюк В.А.

10 місце - ДЮСШ №1 м.Львів-ДЮСШ м.Стрий (Павлюк Марія м.Львів, Кучеренко Анастасія м.Львів, Цюняк Анастасія м.Стрий, Гринчишин Каріна м.Стрий, Шуст Марта м.Львів, Мещерякова Ксенія Луганськ-Львів) Тренери команди Кириченко В.О. та Лебідь І.М.

Юнаки:

2 місце - ДЮСШ-Авангард с.Андріївка-ДЮСШ-4 Запоріжжя (Солтис Вадим с.Андріївка, Шульга Єгор с.Андріївка, Усацов Денис м.Запоріжжя, Ревенко Микита м.Ужгород, Повхан Іван м.Ужгород). Тренер команди Дідук В.І.

7 місце - Галицькі Леви м.Львів (Олексів Михайло м.Львів, Шишкін Костянтин м.Львів, Була Олег Новояворівськ, Корецький Сергій м.Миколаїв, Ріпка Орест м.Львів). Тренер команди Гордійчук О.В., Демус Р.Р., Чайковський Б.П. та Анисимов А.В.

17 місце - ЛОДЮСШ - Рапід Сколе (Старчак Юрій м.Рава-Руська, Шулепов Дмитро с.Верхній Лужок, Харачко Максим м.Сколе, Сидорак Богдан м.Пустомити, Макар Назар м.Львів). Тренери команди Васильків Б.А., Шулепов М. та Анисимов А.В.)

20 місце - ДЮСШ №1 м.Львів (Проць Ростислав м.Львів, Сорока Б. м.Львів, Мельник Данило м.Львів, Пунь Богдан м.Львів, Кулачковський Дмитро м.Львів, Гудь Олександр м.Львів) Тренер команди Кириченко В.О.