Туристичний маршрут №2

Дата: 11.06.2021 14:33

Фото без описуВ’їзд зі сторони траси Київ-Чоп с. Сторонибаби, смт. Красне, с. Скнилів, с. Бортків далі можливий виїзд до Золочівської ТГ.

1.с. Сторонибаби

• Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці збудована 1890 р.;
  • Дзвіниця 1894 р.;
  • Пам’ятник Івану Мазепі (в числі найперших пам’ятників України , встановлений 1996).

2. смт . Красне

• Пам’ятний знак летунам летовища УГА Західно – української Народної Республіки, яких очолював Петро Франко (вул. Івана Франка);
  • Красненська бібліотека ім. Івана Тиктора + історико-краєзнавчий музей   (вул. Грушевського);
  • Меморіал борцям за волю України та могила останнього головнокомандувача УПА генерал - хорунжого Василя Кука                    (вул. Грушевського);
  • Дерев’яна, тризрубна, триверха церква Святого Пророка  Іллі, побудована в 1750 році з техніки «без єдиного цвяха» (вул. Пророка Іллі).

3. с. Скнилів

• Церква Успіння Пр. Богородиці, побудована 1848 р.;
  • Краєзнавча бібліотека, створена приватним підприємцем, журналістом, політиком, директором Львівської книгарні "Рідкісна книга" Анатолієм Недільським.

4. с. Бортків

• Церква Вознесіння Господнього, побудована 1767 р.
    (Далі можливий виїзд до Золочівської ТГ)