Щодо надання одноразової матеріальної допомоги пораненим військовослужбовцям та ветеранам російсько-української війни

Дата: 09.11.2023 22:50

Фото без описуКрасненська селищна рада повідомляє, що особам, які отримали поранення, контузії, каліцтва (травми) у період дії воєнного стану внаслідок безпосередньої участі у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України та зареєстровані та/або постійно проживають на території Красненської територіальної громади, з місцевого бюджету здійснюється виплата одноразової матеріальної допомоги у сумі 10 тис.грн.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги поранена особа особисто подає до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красненської селищної ради або в старостинський округ за місцем проживання заяву до якої долучають наступні відповідно завірені документи:

✅копія документа, що посвідчує особу громадянина України;

✅копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання або копія довідки про реєстрацію місця проживання особи;

✅копія реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

✅копія(ї) документу(ів), які підтверджують факт отримання травми (поранення, контузії, каліцтва)та обставини травми пораненої особи під час її безпосередньої участі у бойових діях або забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії у період дії воєнного стану;

✅довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (додаток 1 «Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи», затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509);

✅копія(ї) документу(ів), що підтверджують родинний зв’язок, у разі подання заяви одним із членів сім’ї пораненої особи;

✅копія(ї) документу(ів), що підтверджують право вчинити правочин від імені пораненої особи у разі подання заяви повноваженим представником;

✅документи, довідки, тощо, що підтверджують факт проживання на території Красненської територіальної громади пораненої особи, яка брала (бере) безпосередню участь у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України (у разі потреби).

У випадку неможливості особистого подати документи на отримання одноразової матеріальної допомоги, заява та документи надаються членом сім'ї або уповноваженим представником пораненої особи з додаванням документів що підтверджують родинні стосунки чи повноваження щодо представництва.

До членів сім’ї пораненої особи, належать дружина/чоловік, син, дочка, батько, мати.

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися за до відділу «ЦНАП» Красненської селищної ради (адреса: 80560, смт Красне, вул. І. Франка, 5) або до відділу соціального захисту населення Красненської селищної ради (адреса: 80560, смт Красне, вул. І. Франка, 2а, тел: 0937462253).