Щодо зустрічі представників Львівської ВДА з сім’ями загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, сім’ями полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, військовослужбовцями та ветеранами війни

Дата: 20.11.2023 16:32

Фото без опису24 листопада 2023 року за адресою: м. Буськ, вул. Львівська, 2, відбудеться зустріч представників Львівської військової державної адміністрації, керівництва Золочівської районної військової адміністрації, голів Буської та Красенської територіальних громад та керівників/представників установ та організацій Золочівського району з:

членами сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України;

членами сімей зниклих безвісти та полонених військовослужбовців;

особами з інвалідністю внаслідок російсько-української війни;

військовослужбовцями (або членами їх сімей) які отримали поранення, контузію чи у яких виникли питання щодо оформлення лікарських документів та інші юридичні питання.

Початок зустрічі о 10.00 год, в сесійній залі Буської міської ради (3 поверх, будівля колишньої Буської РДА).

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном 0937462253 – Роман, 0933984092 – Оксана або у відділі соціального захисту населення Красненської селищної ради за адресою: вул. І.Франка, 2а, смт.Красне.