У селищі Красне вшанували громадянський подвиг учасників Революції Гідності

Дата: 21.11.2023 14:05

Фото без описуСьогодні, 21 листопада, біля пам’ятника «Борцям за волю України» в смт.Красне відбулась поминальна панахида та віче-реквієм з відзначення Дня Гідності та Свободи.

Поминальну панахиду відправили о.Степан Жукровський та о.Юрій Толочний.

Перед присутніми виступив секретар виконавчого комітету Богдан Глова, який зазначив, що цей день прийшов до нас в результаті двох революцій – Майдану 2004, коли було свято свободи та Майдану 2013 – Революції Гідності. Українці довели всьому світові, що прагнуть жити в державі, де свобода та гідність людини є найвищою цінністю.

"Ціною життів кращих ми виборюємо право говорити рідною мовою, бути українцями, визначати своє майбутнє. Наш святий обов'язок - пам'ятати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу", - зазначив Богдан Глова.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Героям Революції Гідності та всім захисникам незалежності та соборності України» присутні - учасники заходу - вшанували пам’ять Героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності - Героїв Небесної Сотні, Героїв, які загинули у боротьбі за свободу і територіальну цілісність України.

Музичні композиції, лунали від ансамблю працівників культури громади, дуету Оксани Кушинської і Альбіни Антонишин, дуету Олени Сілковської і Христини Вовчанської.

Завершився захід виконанням пісні "Боже великий, єдиний...".

Вели захід Оксана Кушинська та Альбіна Антонишин.

Ми все здолаємо і обовязково переможемо, бо з нами – Бог і сила правди! Вічна пам'ять і вічна слава загиблим Захисникам!

Наснаги, стійкості, сили, єдності і Божої допомоги всім борцям! Слава Україні! Героям слава!