Втратили молодого бійця

Дата: 21.11.2023 18:07

Фото без описуНевимовний біль розриває душу від того, що у цей знаковий для України день, День Гідності та Свободи, в нашу громаду знову надійшла трагічна звістка.

Ще один наш захисник, молодий воїн став янголом, який тепер охоронятиме Україну з небес.

Мешканець селища Красне ГРИГОР'ЄВ Олексій Ігорович, 1997 р.н., пішов 4 квітня 2022 року обороняти Батьківщину. Він працював старшим водієм понтонного відділення понтонного взводу понтонної роти понтонно-мостового батальйону. Сьогодні молоде життя бійця трагічно обірвалось внаслідок вибуху невстановленого вибухового пристрою (ймовірно ударний БПЛА). За даним фактом проводиться службове розслідування.

Олексій загинув, відстоюючи майбутнє України. Ми вічно пам’ятатимемо патріотизм нашого земляка, його мужність і сміливість, його героїчний подвиг! Вічна пам’ять і слава захиснику!

Щирі співчуття його рідним і близьким.