Шановна громадо!

Дата: 06.12.2023 08:57

Вперше 6 грудня ми святкуємо День Збройних Сил України та День святого Миколая.Фото без опису

Хай святий Миколай завітає не тільки до кожної оселі, а й до кожного воїна, який захищає Україну і подарує своє Благословення на Перемогу над ворогом!

Обдарує захисників та захисниць, їх родини міцним козацьким здоров'ям, успіхами на ниві служіння українському народу!

Пам’ятаємо і шануємо Героїв, які віддали своє життя в боях заради миру в Україні. Наш обов’язок продовжувати боротьбу заради майбутнього нашої країни.

Вдячний кожній родині, яка виховала патріотів, яка у молитвах підтримує своїх мужніх синів і доньок, допомагає Збройним Силам України.

Низько вклоняюся пам'яті тих, хто віддав за Україну, за її народ, за кожного із нас життя…

Герої живуть у наших серцях допоки ми зберігаємо про них свою шану! Бажаю героїчним воякам Збройних Сил України, захисникам і захисницям витримки, мужності, здоров’я, підтримки рідних і близьких, успіхів на полі бою, повернення із Перемогою!

Ми віримо у Збройні Сили України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Героям Слава!