Громадська презентація Стратегії розвитку

Дата: 08.12.2023 08:13

Фото без описуВчора відбулося засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Красненської громади, під час якого було розглянуто громадську презентацію.

Зеновій Сірик, експерт з регіонального розвитку міжнародної програми U-LEAD зазначив, що громадська презентація Стратегії є результатом об'єднаної праці ініціативних громадян, які прагнуть покращити нашу громаду та забезпечити стабільний, розвинутий майбутній шлях.

Фото без описуЗа словами селищного голови Романа Фурди, для залучення коштів, інвесторів Стратегія - це те, що є ключовим. Жодна країна не хоче співпрацювати з громадою в якої немає Стратегії розвитку. Особливо, коли в країні ще й воєнний стан. Потрібна Стратегія й загалом громаді. Люди мають розуміти куди ми рухаємося та що з цього буде. А для влади - це вектор руху та роботи.

Під час засідання присутні обговорили рекомендації й зауваження.

Наразі триває етап доопрацювання проєкту Стратегії, збір ідей, після цього Стратегію депутати розглянуть на сесії селищної ради.