Селищний голова Роман Фурда взяв участь в нагородженні номінантів та призерів Благодійного Чемпіонату Золочівського району з футболу на підтримку ЗСУ

Дата: 10.12.2023 17:22

Фото без описуСьогодні у Всесвітній день футболу Асоціація футболу Золочівського району під керівництвом голови Степана Вольського підбила підсумки спортивного сезону. Кращі команди сезону та представники були нагороджені медалями і кубками.

Розпочався захід з виконання Гімну України та патріотичного виступу у виконанні військового оркестру Національної академії Національної Гвардії України.

Привітав футболістів із завершенням сезону селищний голова Роман Фурда. Він подякував усім командам та тренерам за проведені матчі, на яких проводились збори коштів для наших військовослужбовців та висловив слова подяки нашим захисникам та захисницям, які боронять нашу землю. Дякуючи їм, ми маємо змогу виходити на футбольні поля та допомагати їм у такий складний час.

Фото без описуСелищний голова Роман Фурда подякував голові Асоціації Степану Вольському за проведену роботу, а також висловив Подяку тренеру відділення з футболу ДЮСШ «Авангард» Олегу Буді за вагомий особистий внесок у популяризацію і розвиток спорту, досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

Далі відбулось нагородження команд і номінантів, зокрема за зайняте третє місце Чемпіонату з футболу Золочівського району серед команд вікової категорії до 13 років нагороджено команду ДЮСШ «Авангард» Красненської ТГ; за зайняте друге місце серед команд вікової категорії до 16 років – команду ДЮСШ «Авангард» Красненської ТГ.

У номінації «ветерани 40+» перемогла ФК «Сокіл» с.Андріївка.

Також:

📌в номінації «Кращий нападник» Першої ліги переміг Григорій Фамуляк (ФК «Скнилів»);

📌в номінації «Кращий гравець» першої ліги - Роман Дмитрів (ФК «Сокіл», с.Андріївка);

📌в номінації «Кращий воротар» Прем’єр-ліги – Володимир Круп’як (ФК «Красне»);

📌в номінації «Кращий захисник» Прем’єр ліги – Юрій Вороновський (ФК «Красне»);

📌в номінації «Кращий нападник» Прем’єр-ліги - Зіновій Морда (ФК «Петричі»);

📌в номінації «Кращий тренер» Прем’єр-ліги - Володимир Мерцало (ФК «Красне»);

Срібним призером Прем’єр-ліги Чемпіонату з футболу Золочівщини-2023 стала команда ФК «Петричі».

Чемпіоном Прем’єр-ліги Чемпіонату стала – ФК «Красне».

Ведучим офіційної церемонії був активний любитель футболу – Тарас Дума.