Пам'яті нашого Захисника-Героя

Дата: 15.12.2023 12:55

Фото без описуСьогодні, 15 грудня, на початку 32-ї сесії Красненської селищної ради відбулося вручення державної нагороди - ордену “За мужність” ІІІ ступеня родині нашого загиблого захисника: старшого солдата ГРИЦАЙЧУКА Олега Вікторовича (посмертно).

Указ Президента України №573/2023 "Про відзначення державними нагородами України" зачитав начальник Другого відділу Золочівського РТЦ та СП підполковник Ігор Томачук, вручив нагороди рідним воїна, який віддав своє життя за Україну, Красненський селищний голова Роман Фурда.

Фото без описуДовідка:

Олег Грицайчук народився 1 вересня 1990 року у с.Балучин.

Закінчив Філію Добротвірського професійного ліцею в смт. Лопатин.

Олег – старший солдат гранатометного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини.

Олег помер 12 травня 2023 року у Київській міській лікарні №1 від вогнепальних осколкових поранень внаслідок ракетно-артилерійського обстрілу на Донеччині.

Хвилиною мовчання депутати вшанували пам'ять полеглих захисників, які назавжди залишилися вірними Присязі та своєму військовому обов’язку, мужньо захищали державний суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.