Спортивні досягнення наших

Дата: 16.12.2023 12:36

Фото без описуКоманда ДЮСШ «Авангард» Красненської ТГ виборола призове місце на європейському турнірі з кіокушин карате "International cup for European karate clubs/Ippon cup 2023, який проходив у місті Вільнюс (Литва).

Тренер команди Віталій Крюков під час "розминки" на сесії селищної ради розповів, що у змаганнях взяли участь 1800 спортсменів із 12 країн світу.

Наша команда виборола срібло, третє місце.

Фото без описуПан Віталій подякував Збройним силам України за можливість продовжувати розвивати спорт, подякував селищному голові Роману Фурді та депутатському корпусу за підтримку діяльності та висловив бажання про найшвидшу Перемогу над ворогом.

Селищний голова Роман Фурда подякував тренеру та учням, які прославляють нашу країну та громаду не лише в Україні, але в міжнародних країнах світу.